Please enable JS

DANTŲ ŠALINIMO PROCEDŪROS

Dantų šalinimas atiekamas tuomet, kai danties sugydyti nebegalima (pvz.: didelis aplinkinių danties audinių pažeidimas ir dantis yra labai paslankus) ar yra likusios senos dantų šaknys, netinkamos protezavimui. Taip pat yra šalinami netinkamai išdygę (retinuoti) protiniai dantys, kurie gali lemti šalia esančių dantų pažeidimus. Jei protiniai dantys yra tinkamai išdygę dantų lanke, jų šalinti nereikia.

MŪSŲ GYDYTJAI PADĖS JUMS ATRASTI GERIAUSIĄ SPRENDIMĄ JŪSŲ SITAUCIJAI

Turite klausimų apie procedūras ar reiklainga skubi pagalba, susisiekime su mumis jums patogiu būdu.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Norite džiaugtis gražia šypsena, tačiau vis delsiate apsilankyti odontologo kabinete. Atvykite pasikonsultuoti su mūsų gydytojais, specialistais.
Estetinio plombavimo dėka, kiekvienas gali džiaugtis spindinčia šypsena, kuri, tarsi vizitinė kortelė, palieka neišdildomą įspūdį aplinkiniams ir suteikia pasitikėjimo savimi.
Terapinio gydymo metu atliekama: Dantų karieso (ėduonies) gydymas, plombavimas. Dantų šaknų jautrumo gydymas. Nekokybiškų plombų keitimas.
Dantų implantai yra dirbtinės dantų šaknys, kurios yra tvirtai įsriegiamos į žandikaulį. Taigi, beveik kiekvienas prarastas dantis gali būti pakeistas.
Šitas dantų protezavimo metodas iš jūsų nereikalaus daug laiko ir Jūsų išlaidos dantų protezavimui ženkliai sumažės.
Netekus dantų ar likus nedaug danties audinių (pvz.: esant karieso pažeidimui, išvalius pažeistus audinius, lieka tik dalis danties; po endodontinio kanalų.
Burnos higiena yra reikalinga tam, jog nuo dantų būtų pašalintos apnašos, kuriose gausu bakterijų. Bakterijos, gaudamos maisto, t.y. cukraus, išskiria.
Fermentum nisi in sem fertum blat. In elit soldin, elemtum, arenam pur quam volutpat suscipit dictum pur quam.
Tai gydymas, kurio metu, gydomi danties audiniai, esantys danties "viduje". Dantų kariesas - tai dažniausia bakterijų patekimo į šaknies kanalų.

MŪSŲ GYDYTOJAI PADĖS JUMS ATRASTI GERIAUSIĄ SPRENDIMĄ JŪSŲ SITUACIJAI

Turite klausimų apie procedūras ar reikalinga skubi pagalba, susisiekite su mumis jums patogiu būdu.

ADRESAS

Miško g. 25A, Kaunas

TELEFONAS

+37060564222

DARBO LAIKAS

I-V 09:00 - 18:00